Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

BARİYER SİSTEMİ:
 
Akıllı kollu bariyer araç ve insan trafiğini kontrolünü ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan düşük mukavemette bariyer sistemidir. Genelde diğer bariyer sistemleri ile entegre edilerek kullanılmakta ve adeta trafiği düzenleme vazifesi yapmaktadır.
 
Akıllı kollu bariyer site girişlerinde, yaşam alanlarında, alışveriş merkezlerinde, kamu kurumlarında, otopark girişlerinde ve otoyol ödeme noktaları, askeri bölgelerde, kamu kurumlarında, rafineri ve fabrika girişleri gibi, vb. birçok alanda karşımıza çıkmaktadır.
 
Yüksek güvenliğin gerektirdiği yerlerde Akıllı kollu bariyer sistemi tek başlarına kullanılmaları güvenlik zafiyeti göstereceği için, road blocker, mantar bariyer, kayar kapı sistemleri, araç altı tarama sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ile beraber entegre edilerek sistemin en önemli bileşenlerinden biri olarak görevini olan trafik akışını düzenlemeyi ve böylece yüksek hasar meydana getirecek istenmeyen kazaların önüne geçmekte önemli rol oynar.
 
Okay Güvenlik Sistemleri tecrübe ve bilgi birikimi ile yapmış üretmiş olduğu kollu bariyer sistemlerinde akıllı teknolojiyi kullanarak, kalkış ve iniş görevini 1 saniye gibi kısa zamanda yapabilmekte olup istenilen hız ve şiddette ayarlanabilmektedir
Sistemi kontrol eden PLS ünitesi ve yazılımı sayesinde sistem kilitleme, şifreleme, hız, sertlik, kayma, trafik ışığı, led ışık kontrolü ve daha birçok özelliği içinde bulundurmakta ve olası bir aksaklıkta kullanıcıya arıza kodları ile bilgi vermektedir.
Akıllı bariyer sistemleri 2 metreden 6 metreye kadar müşteri isteğine göre kesinlikle hava koşullarından etkilenmeyecek malzemelerden üretilmektedir.
 
KAYAR KAPI SİSTEMİ
 
Otomatik endüstriyel kayar kapılar giriş ve çıkışın olduğu Emniyetli geçiş ve kontrollü bölge oluşturmayı sağlayan en önemli güvenlik sistemidir. Dışarıdan bakıldığında basit bir sistemmiş görünse de güvenlik noktasında korunması gereken bölgenin olmazsa olmaz emniyet tedbiridir.
 
Endüstriyel kayar kapılar; askeri bölgelerde, Kamu kurumlarında, fabrikalarda, özel tesislerde, Apartmanlarda vb. gibi hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.
Endüstriyel otomatik kapılara uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, OGS, HGS, yüz tanıma, araç alı tarama, plaka tanıma, loop dedektör, road blocker, mantar bariyer, kollu bariyer vb. entegre edilebilmektedir.
 
 
FOTOSELLİ KAPI SİSTEMİ
 
Fotoselli kapı sistemleri çok fazla amaçla kullanılmaktadır. Örnek olarak site, apartman, alışveriş merkezlerinde, park, bahçelerde, villalarda, sanayide, otellerde, hastanelerde, üniversiteler, fabrikalar, modern binalarda hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür.
 
Fotoselli kayar kapı sistemleri iç ortam uygulaması ve dış ortam uygulaması olarak sistemde kullanılacak malzemeler farklıdır. Fotoselli kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışlar için uygun çözümlerdir hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını asgari düzeye indirmektedir.
Fotoselli sistemlerde kayar kapılar otomatik algılayıcıya sahiptir. Kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize sunmaktayız.