Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemleri içerisinde kamera teknolojilerinin evlerde, iş yerlerinde, kurum ve kuruluşlarda gerekli bir güvenlik önlemidir. Kurum içerisinde veya dışarısında meydana gelebilecek muhtemel olayları önlemeye yönelik caydırıcı tedbirler bakımından güvenlik kamera sistemleri maksimum fayda sağlamaktadır.

Okay Güvenlik Sistemleri olarak, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları kamera sistemleri teknolojilerinin sağlanmasında rol almaktayız. AVM, hastane veya kamu kurumlarında iç ve dış güvenliği temin edecek güvenlik sistemleri projelendirme, tasarım ve uygulamaya dair çalışmalar uzman ekibimiz tarafından neticelendirilerek, optimum fayda sağlaması için gereken projelendirme yapılır.

Güvenlik kamerası, uygulama yapılacak merkezin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde seçilmesi, muhtemel risklerin en fazla gerçekleşebileceği noktaların belirlenmesi ve kamera sistemlerinin analizler çerçevesinde yapılacak değerlendirme sonrasında yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece kamera sistemlerinden elde edilecek verim daha fazla gerçekleşmektedir.

Kamera güvenlik düzeyinizin önemli bir parçası olup, ev ve iş yerlerinde kullanabileceğiniz güvenlik kamerası ürünlerinden HD den 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebilirsiniz. Kamera güvenlik sistemleri uygulamalarında profesyonel sistemler ile çözümler üretiyoruz.

IP KAMERA SİSTEMLERİ

İp network kamera sistemleri, internet network altyapısında çalışırlar ve  kameradan elde edilen görüntüleri istediğiniz yerden uzaktan erişim imkanı sunar. Dijital olarak çalışan ileri düzey kamera sistemidir ve analog kamera sistemlerine göre daha yüksek çözünürlükte görüntüler elde edilebilir. İP kamera sistemi network altyapısını kullandığından analog sistemlerden daha çok bant genişliğine ihtiyaç duyar. Verimli bir sistem tasarlamak için network tecrübesi ve alt yapı tecrübesine sahip olmak gerekir.

 

Ücretsiz Keşif Formu'nu doldurun. Gelip keşif yapalım.