Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Kurum ve kuruluşlara sunulan güvenlik tedbirleri arasında bulunan alarm sistemleri, olası hırsızlık vakalarını önleyici önemli bir tedbir unsurudur.

Hırsız alarm sistemleri, iş yerine yönelik hırsızlık girişimlerini caydırıcı özelliklere sahiptir. Yüksek desibel ses teknolojisi, kolluk kuvvetleri ile etkileşim, SMS yoluyla haberdar etme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Okay Güvenlik Sistemleri, kurum ve kuruluşlara yönelik işlevsel alarm sistemleri sunmaktadır. Zengin ürün gamına sahip firmamız, güvenlik alanındaki tecrübe ve deneyimlerine dayanarak kurumunuz için ideal alarm sistemi tavsiyesinde bulunur.

Kablosuz alarm sistemi teknolojileri, kurumunuz için herhangi bir tesisat döşemeye gerek kalmaksızın kısa sürede aktif edilirken, kapsayıcı bir güvenlik sağlamaktadır.

Hırsızlık vakasının başarıyla neticelenmesi halinde yaşanacak maddi kayıpların önüne geçmek için kablosuz alarm sistemleri işyerlerine sunulan önemli çözümlerden birisidir.

Okay Güvenlik Sistemleri, kurumsal ve bireysel müşterilerine yönelik sunduğu çözümlerle geniş müşteri kitlesine hizmet etmektedir. Binlerce  müşteri için yüzlerce çözüm üreterek, deneyim ve tecrübelerini arttırmış, güvenlik sektörüne yönelik yenilikçi yaklaşımlarıyla yeni güvenlik tehditlerine etkili çözümler üretmiştir.

Bu bakımdan zengin ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ekipmanlardan oluşmaktadır. Güvenlik risklerini önleyici ürünleriyle kurum ve kuruluşların maddi ve manevi zararlardan korunmasını ilke ve hedef olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda sürekli kendisini geliştirmekte, kadrosunu eğitmekte ve sektörün aranan markası olma yolunda gitmektedir.