Okay Güvenlik Sistemleri

2009 Yılında Şanlıurfa ’da kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile elektronik güvenlik sektörünün önde gelen proje taahhüt şirketlerinden biri olmuştur.

Okay Güvenlik Sistemleri, Şanlıurfa’da ve ilçelerinde ev, villa, küçük ve orta boy iş yerleri, banka şubeleri, mağaza zincirlerinden, büyük ölçekli endüstriyel tesisler ve çok katlı binalara kadar deneyimli ve güçlü kadrosuyla kamera ve güvenlik sistemleri kurmaktadır.

10 YILLIK TECRÜBE

Okay Güvenlik Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Yapısal Kablolama, Turnike, Kartlı Geçiş Sistemi, Plaka Tanıma Sistemleri, Güvenlik Sistemleri Danışmanlığı, Hırsız Alarm Sistemleri, Elektronik Ürün Gözetleme Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Görüntülü Diyafon Sistemleri, Otomasyon ve bunun yanı sıra keşif, projelendirme, kurulum, bakım ve onarım vb. teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

Ücretsiz Keşif formumuzu doldurun hemen tanışalım!